Wydarzenia

   powrót

12 życzeń dla Babci i Dziadka

Dnia 30.01.2015 roku w Szkole Podstawowej w Szewnie klasa I b pod kierunkiem pani Anny Paci zaprezentowała montaż słowno-muzyczny pt.: „12 życzeń dla Babci i Dziadka”. Dziadkowie ze wzruszeniem obejrzeli występ swoich wnucząt, nagradzając ich gromkimi brawami. Na koniec uroczystości wnuczęta złożyły babciom i dziadkom życzenia oraz wręczyły upominki. Po części oficjalnej niecodzienni goście zostali zaproszeni na kawę, herbatę i słodki poczęstunek, przygotowany przez rodziców. To był naprawdę wyjątkowy dzień, pełen uśmiechu, radości i dumy. Szczęśliwe i rozpromienione twarze babć i dziadków ukazały nam, jak ważne są takie spotkania i wspólnie spędzone chwile z wnukami.


Dzień Babci i Dziadka , to dzień niezwykły nie tylko dla dzieci , ale przede wszystkim dla babć i dziadków . To dzień pełen uśmiechów , radości i wzruszeń .  13 lutego w Szkole Podstawowej w Szewnie odbył się  Walentynkowy Dzień Babci i Dziadka.

W pięknie udekorowanej sali  , wśród czerwonych  serc , uczniowie kl. 1c przygotowali wspaniały  program artystyczny , odegrali humorystyczną scenkę pt. „ Wnuki” oraz inscenizację „ Przyjaciele Bałwanka”. Wspaniała publicznoœć podziwiała i gromko oklaskiwała swoje wnuki, które pięknie recytowały wiersze , radośnie śpiewały piosenki. Oprócz montażu słowno-muzycznego goście obejrzeli także pokazy taneczne w wykonaniu uczniów. Na koniec dzieci odśpiewały „ sto lat” , wręczyły  upominki, cudownie kolorowe kwiaty i  zaprosiły na słodki poczęstunek , przygotowany przez rodziców.  Słowa podziękowania należą się rodzicom, którzy bardzo aktywnie włączyli się w przygotowanie imprezy .

Kochanym Babciom i drogim Dziadkom życzymy samych radosnych chwil w życiu i aby zawsze byli dumni ze swych wnuków.