Zajęcia otwarte dla Rodziców

Harmonogram zajęć otwartych w roku szkolnym 2017/2018                   

 

Lp.

Imię i nazwisko nauczyciela

Nazwa zajęcia

Klasa

Data

Godzina

1.

Anna Stachurska

Wigilia klasowa

7a

20.12.2017

10.45-

11.30

2.

Danuta Bańda

 

 

 

 

3.

Ewelina Barańska

Rodzaje zdań - role znaków przestankowych.

3c

29.09.2017

8:00

4.

Beata Majcher

Wigilia klasowa

7b

20.12.2017

10.45-
11.30

5.

Monika Kolasa

 

 

 

 

6.

Izabela Rojek

 

 

 

 

7

Renata Miśkiewicz

Bezpiecznie do szkoły

2a

19.09.2017

8.55- 9.40

8.

Grażyna Krupa

Dzień owoców i warzyw

3a

06.09.2017

8.00-8.45

9.

Bożena Turek

 

 

 

 

10.

Katarzyna Bień

 

 

 

 

11.

Elżbieta Oszczypała

 

 

 

 

12.

Marzena Kazimierska

Poznajemy jesienne dary natury.

gr. 5- latki

19.10.2017

9.30

13.

Anna Hamera

Wigilia klasowa

5b

20.12.2017

10.45- 11 30

14.

Katarzyna Skit

Wigilia klasowa

6a

20.12.2017

10.45 -11.30

15.

s.Anna Godek

“Kolędujemy w rodzinie i klasie”

3a

20.12.2017

11.55

16.

Ewelina Rygalska

Jesienne porządki

5-latki

2.10.2017

8.00-8.45

17.

Renata Kwiatkowska

Wigilia klasowa

5a

20.12.2017

10.45- 11.30

18.

Anna Adamczyk

Dzień owoców i warzyw.

2b

06.10.2017

8.00-8.45

19.

Karina Wójcik

Wigilia klasowa

4c

20.12.2017

10.45 - 11.30

20.

Katarzyna Mazan

Ćwiczenia ortograficzne - materiał mieszany.

6b

17.10.2017

12.50-13.35

21.

Anna Orzech-Kunysz

 

 

 

 

22.

Marta Łukasik

Wigilia klasowa

5c

20.12.2017

10.45-11.30

23.

Mirosława Mansz

Wigilia klasowa

3b

20.12.2017

10:45
:11:30

24

Anna Pacia

Nasze pluszowe misie

3,4 latki

22.11.2017

9.00-9.30

25

Renata Rolak

Wigilia klasowa

4a

20.12.2017

10.45-11.30

26

Łucja Kulibab

Śniadanie daje moc

5c

7.11.2017r.

8.00-8.45

27

Artur Burdzy

 

 

 

 

28.

Katarzyna Tkaczyk - Tofil

 

 

 

 

29.

Aneta Kasprzyk

 

 

 

 

30.

Karolina Gadkowska

 

 

 

 

31.

Ewelina Rybusińska

 

 

 

 

32.

Agnieszka Wyrębkiewicz

 

 

 

 

33.

Agnieszka Kozieł

 

 

 

 

34.

Aneta Pacocha

Poznajemy nazwy miesięcy.

5a

25.09.2017

8.00-8.45

35.

Eulalia Jedlikowska

 

 

 

 

36.

Anna Dymanowska

 

 

 

 

37.

Elżbieta Kucharska

 

 

 

 

38.

Katarzyna Kasprzyk

Wigilia Klasowa

4b

20.12.2017

10.45-
11.30

39.

Lidia Ziębora

 

 

 

 

40.

Tomasz Marynowski

 

 

 

 

41.

Starsiak Leonard

 

 

 

 

                                      


       Harmonogram zajęć otwartych w roku szkolnym 2016/2017

 

 

Lp.

Imię i nazwisko nauczyciela

Nazwa zajęcia

Klasa

Data

Godzina

1.

Anna Stachurska

Plastyka -”Tworzymy ludziki i zwierzęta  z kasztanów i żołędzi ”.

6a

27.09.2016

11.50-12.35

2.

Danuta Bańda

Jesień wśród nas

0b

20.10.2016

10.00- 10.30

3.

Ewelina Barańska

Świąteczne zwyczaje.

2c

20.12.2016

9:45-10:30

4.

Beata Majcher

Wyszywanki matematyczne

IV-VI

18.10.2016

7.05-7.50

5.

Monika Kolasa

Ćwiczenia gimnastyczne - areobik

przedszkole

16.11.2016

10.00

6.

Izabela Rojek

Słuchanie bajki L. Krzemienieckiej “ Kłopoty Burka z podwórka”

przedszkole

24.11.2016

9.30

7

Renata Miśkiewicz

Urządzamy imieniny literce o.

1a

28.09.2016

8.50 -9.35

8.

Grażyna Krupa

Żyj zdrowo i kolorowo

2a

28.10.2016r.

8.00

9.

Bożena Turek

Pieczemy świąteczne ciasteczka

3c

14.12.2016

8.50

10.

Katarzyna Bień

Zabawy z językiem

świetlica

23.09.2016

12.45-13.30

11.

Elżbieta Oszczypała

Woda-nasz skarb

3a

11.10.2016

8.50-9.35

12.

Marzena Kazimierska

Dlaczego liście jesienią zmieniają barwy?

przedszkole

17.10.2016

9.00- 9.30

13.

Anna Hamera

Mikołajki klasowe.

4b

7.12.16

10.40 - 11.25

14.

Katarzyna Skit

Poznajemy brytyjskie zwyczaje związane z Bożym Narodzeniem śpiewamy kolędy w języku angielskim.

3a

22.12.16

7.55-8.40

15.

s.Anna Godek

Kolędujemy dla Bożej Dzieciny

2a

19.12.2016

11.50-12.35

16.

Ewelina Rygalska

Utrwalanie artykulacji głosek szeregu szumiącego

2c

25.10.2016

12.45-13.15

17.

Renata Kwiatkowska

Wszyscy wszystkim ślą życzenia. Redagujemy tekst życzeń z okazji Bożego Narodzenia

4a

14.12.2016

7.55-8.40

18.

Anna Adamczyk

Barwy jesieni- wykonujemy kompozycję na płaszczyźnie z substytutów przyrodniczych.

1 b

21.09.2016

10.40-11.25

19.

Karina Wójcik

Sprawozdanie z wycieczki klasowej - poznajemy czas przeszły złożony

6a

5.10.2016

12.45-13.30

20.

Katarzyna Mazan

Co w wierszu piszczy? Utrwalamy znajomość środków poetyckich.

5b

10.10.2016

10.40 - 11.25

21.

Anna Orzech-Kunysz

Ćwiczymy zasady ortograficzne :

„ó” wymieniające się na „o”, „a”, ”e”

4c

29.09.2016

07.55-8.40

22.

Marta Łukasik

Dynamizujemy akcję opowiadania- ćwiczenia warsztatowe.

5a

14.11.2016r.

10:40-11:25

23.

Mirosława Mansz

O czterech synach mamy pogody

2b

22.112016r.

8:50-9:35

24

Anna Pacia

Poznajemy cztery żywioły.

3b

12.10.2016r.

8:50-9:35

25

Renata Rolak

Zabawy rytmiczno-taneczne

4 b

24.02.2016

12.45-13.30

26

Łucja Kulibab

“Trzymaj formę”- robimy pyszne, zdrowe kanapki.

6b

15.05.2017

10.40- 11.25

27

Mirosław Martyna

Wszyscy jesteśmy jedną rodziną - wspólne kolędowanie

6a

20.12.2016

12.45-13.30

 

  Prowadzenie:  zespół redakcyjny