Wydarzenia

   powrót

Festyn

Pogoda nas rozpieszcza, słońce nie daje o sobie zapomnieć, dlatego spotkaliśmy się w sobotnie popołudnie, aby wykorzystać ten czas i poznać się bliżej. Festyn „Pożegnanie lata” pod patronatem Wójta Gminy Bodzechów zorganizowany 3 września 2016r. wspólnie z Gimnazjum, przyciągnął wiele rodzin. Każdy mógł znaleźć coś dla siebie: pyszne wypieki pań z Koła Gospodyń Wiejskich, atrakcje, konkursy sportowe, a także pokaz zabytkowych aut. Nasi uczniowie także nie zawiedli i wspólnie z wychowawcami i nauczycielami przygotowali występy artystyczne, w których zaprezentowali swoje talenty wokalne, muzyczne i taneczne.

Nie mogliśmy zapomnieć o Narodowym Czytaniu „Quo vadis” Henryka Sienkiewicza. W ogólnopolską akcję czytelniczą włączyli się przedstawiciele całej lokalnej społeczności. Czytali nauczyciele, bibliotekarki, radni, ale przede wszystkim uczniowie, którzy zebrani w bibliotece delektowali się słowem Henryka Sienkiewicza.

Na festynie nie zabrakło także absolwentów szkoły i gimnazjum, którzy przypominali o zasadach pierwszej pomocy. Festyn zakończył się zabawą taneczną.