Wydarzenia

   powrót

Taki duży, taki mały może świętym być..!

Tą piosenką 12 listopada 2015r. rozpoczął się w naszej szkole „Bal Świętych”. Około 70 przebranych za świętych uczniów wraz z rodzicami, nauczycielami i „wodzirejem”, ks. Mirosławem, bawiło się przy fantastycznej muzyce zespołu "Trio Masters" . Nie zabrakło również wielu radosnych zabaw i konkursów z nagrodami.
Pierwsza konkurencja dotyczyła pomysłowości i atrakcyjności przebrań.

Po burzliwych naradach jury przyznało I miejsce Antoniemu Małobędzkiemu przebranemu za swego patrona św. Antoniego, a ks. Mirosław wręczył zwycięzcy zaproszenie na rodzinną pizzę do pizzerii "Bar na Focha 14 Bistro". II miejsce przypadło Sarze Zychowicz reprezentującej wiele dziewczynek przebranych za Matkę Bożą, natomiast III miejsce przyznano Maciejowi Gieradzie, który przygotował strój papieża Jana Pawła II. Laureaci otrzymali filmy religijne ufundowane przez ks. Mirosława.
Kolejna konkurencja był sprawdzianem współpracy uczniów w klasie.

I miejsce niewielką przewaga głosów zwyciężyła klasa IVb, ponieważ najwięcej uczniów z tej właśnie klasy uczestniczyło w balu. Było o co walczyć, gdyż nagroda była bezpłatna wizyta całej grupy klasowej u fryzjera w salonie „Exclusive” w Ostrowcu Świętokrzyskim.
Mamy nadzieję, że popularna piosenka Budki Suflera „Wszyscy świeci balują w Niebie” będzie dla nas zaproszeniem na bal świętych w przyszłym roku.