Wydarzenia

   powrót

Wigilie klasowe

Wigilia w klasie 1b

Dzień 19.12.2014 był dniem szczególnym dla klasy 1b. Uczniowie od rana przygotowywali się do klasowej Wigilii dekorując świąteczne pierniczki. Po skończonej pracy wszyscy zasiedli do uroczystej Wigilii. Wszyscy łamali się opłatkiem , składali wzajemnie życzenia oraz częstowali się samodzielnie przygotowanymi pierniczkami oraz innymi potrawami. Nie zabrakło również wspólnego śpiewania kolęd.

Magiczny czas w klasie 2a i 5a

Przygotowania do spotkania wigilijnego w klasach 2a i 5a rozpoczęły się od wspólnego wystroju klas – dzieci  i rodziców przy muzyce kolęd i pastorałkach.

Wprowadzeni w świąteczny nastrój przygotowywaliśmy się do wieczoru wigilijnego. Wreszcie nadszedł długo wyczekiwany wieczór, w odświętnych strojach i humorach, przy blasku świec, migających lampek choinkowych, przy świątecznych stołach słychać było bicie serc, łamanie opłatków, życzenia i wspólne kolędowanie. Na przepięknie udekorowanych stołach znalazło się 12 potraw.

Magia tego wieczoru sprawiła, że wszyscy : uczniowie, rodzice i wychowawcy przeżyli magiczne chwile, które na długo pozostaną w pamięci. Czekamy na kolejne spotkania.

                                  Dziękujemy Renata Miśkiewicz, Renata Kwiatkowska