Wydarzenia

   powrót

IV edycja SZKOLNEGO KONKURSU MAM TALENT

27 maja 2014 roku odbyła się IV edycja SZKOLNEGO KONKURSU MAM TALENT zorganizowanego przez SU pod kierunkiem pani Anny Stachurskiej. W konkursie wzięło udział 9 uczestników. Każdy z nich zaprezentował swój talent – taniec, śpiew, układ artystyczny oraz skecze. Było dużo wzruszeń, emocji, zaskoczenia, radości i wsparcia. Głos decyzyjny należał do czterech jurorów:

-dyrekcji ZSP Szkoły Podstawowej w Szewnie pani Małgorzaty Turczyńskiej,

-wicedyrektor ZSP Szkoły Podstawowej w Szewnie pani Doroty Lasek

-przedstawiciela Gazety Ostrowieckiej pani Anny Mroczek

-oraz przewodniczącej SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO Aleksandry Rzęchowskiej.


Każdy zaprezentował swój wyjątkowy talent, jednak bezkonkurencyjni okazali się i zajęli:

I miejsce – Jan Jakubowski, uczeń klasy 6a, za piękne wykonanie piosenki „Everything at Once” z repertuaru LENKI

II miejsce –- ex aequo

Zuzanna Wójcik,
uczennica klasy 4a, za niepowtarzalne wykonanie utworu z repertuaru zespołu 2+1 pt. „Chodź pomaluj mój świat”. Zespół „UMBRO”, uczennice klasy 6a Justyna Jabłońska, Weronika Kasprzyk oraz Agata Sadłocha zaprezentowały niesamowity układ taneczny

III miejsce – Klaudia Gierczak, uczennica klasy 4a, za wspaniałe wykonanie piosenki z repertuaru Violetty Villas pt. „List do matki”. Także publiczność przyznała swoją nagrodę, a zdobył ją zespół taneczny „UMBRO”. W przerwie dzieci wspólnie śpiewały piosenki i tańczyły do melodii.

Wojciech Marzec, uczeń kl. 6a, spisał się na medal prowadząc SZKOLNY MAM TALENT.

Konkurs ten pokazał, że w każdym z nas drzemie coś wyjątkowego, że należy przełamać w sobie bariery żeby wyjść przed publiczność, zaprezentować się, że talenty należy szlifować i szanować ludzkie pasje. Na zakończenie wręczono nagrody ufundowane przez dyrekcję ZSP Szkoły Podstawowej w Szewnie panią Małgorzatę Turczyńską. Zwycięzcom i wszystkim uczestnikom gratulujemy pomysłowości, odwagi i talentu.