Wydarzenia

   powrót

Hu Hu Ha Zima Zła

Hu Hu Ha Zima Zła – pod takim hasłem w Szkole Podstawowej w Szewnie odbył się przegląd piosenek i wierszy o tematyce zimowej, które prezentowali uczniowie klas O – III. Swoje występy mali artyści wzbogacili pięknymi strojami i ciekawymi rekwizytami. Scenerię imprezy tworzyła zimowa dekoracja oraz wystawa przestrzennych bałwanków, wykonanych również przez dzieci z klas O – III. Oryginalność technik i precyzja wykonania wzbudziła ogromny podziw oglądających wystawę.

Wszyscy uczestnicy prezentacji zostali nagrodzeni gromkim brawami widowni, którą stanowili nie tylko uczniowie klas O – III i nauczyciele, ale także przybyli rodzice i dziadkowie. Była to kolejna impreza szkolna, która nie tylko integrowała społeczność szkolną, ale także promowała talenty uczniów.
Uczestnicy prezentacji zostali przygotowani przez swoich wychowawców, a nad całością czuwały: Hamera Anna, Pacia Anna i Oszczypała Elżbieta. Druga część zimowej imprezy została skierowana do uczniów klas III, którzy „zmierzą się” z „Zimowym” dyktandem i ogólną wiedzą przyrodniczo – matematyczną o zimie, a następna prezentacja będzie poświęcona zbliżającej się wiośnie.