Wydarzenia

   powrót

Promujemy młode talenty!

Jesień w oczach dziecka - pod takim hasłem uczniowie klas O – III Szkoły Podstawowej w Szewnie przygotowali prezentacje wokalno – recytatorskie, które nie tylko były przeglądem talentów młodych artystów, ale także przerodziły się w Święto Jesieni.

Wiesze o tematyce jesiennej były przeplatane piosenkami z repertuaru dziecięcego i nie tylko. Piękne, kolorowe stroje i ciekawe rekwizyty uatrakcyjniły występy, a barwna dekoracja przedstawiająca Panią Jesień stanowiła oprawę plastyczną.

Dodatkowo w czasie prezentacji zostali wyróżnieni uczniowie, którzy brali udział w Konkursie Plastycznym JESIEŃ W OCZACH DZIECKA, a ich prace wyeksponowane na holu szkolnym.

Cała impreza przebiegła w radosnej atmosterze. Zebrani uczniowie, nauczyciele, a także rodzice i dziadkowie gromkimi brawami nagrodzili małych artystów.

Była to jedna z wielu imprez szkolnych w czasie których promowane są uzdolnienia naszych uczniów, a także impreza , która integruje społeczność szkolną.

Imprezę opracowały Hamera Anna, Pacia Anna i Oszczypała Elżbieta, a uczniowie zostali przygotowani pod okiem wychowawców klas O – III.

Druga część tego projektu odbędzie się w następnym tygodniu, kiedy to uczniowie klas III zmierzą się z wiedzą matematyczno- przyrodniczą na temat jesieni i napiszą JESIENNE DYKTANDO. Wybierzemy Mistrza Ortografii i Wiedzy Ogólnej.