Lp.
|
Nazwa konkursu
|
Odpowiedzialni
|
Termin
|
1.
|
Konkurs pięknego
czytania
|
Ewelina
Barańska
|
Wrzesień 2016r.
|
2.
|
Portret nauczyciela -
praca plastyczna
|
opiekunki
SU - Katarzyna Mazan, Anna Stachurska, Karina Wójcik, Marta Łukasik
|
Październik 2016r.
|
3.
|
Międzyklasowy Konkurs
pięknego czytania
|
Renata
Kwiatkowska
Marta
Łukasik
Katarzyna
Mazan
|
Październik 2016r.
|
4.
|
I Szkolny Turniej
Rzucanki Siatkarskiej kl. IV - VI
|
R.Rolak
K.Tkaczyk-
Tofil
|
Październik/listopad 2016r.
|
5.
|
Wojewódzki Konkurs
Humanistyczny- etap szkolny
|
Renata
Kwiatkowska
Katarzyna
Mazan
Marta
Łukasik
|
Październik 2016r.
|
6.
|
Jan Paweł II - człowiek
Miłosierdzia
|
ks.
Mirosław Martyna
|
Październik 2016r.
|
7.
|
Wojewódzki Konkurs
Języka Angielskiego - etap szkolny
|
K. Skit A. Hamera K. Mazan
|
Listopad 2016r.
|
8.
|
Wojewódzki konkurs
przyrodniczy- etap szkolny
|
Łucja
Kulibab
|
Listopad 2016r.
|
9.
|
Wojewódzki Konkurs
Matematyczny - etap szkolny
|
Beata
Majcher
|
Listopad 2016r.
|
10.
|
Konkurs wiedzowy “Mówię
nie, uzależnieniom”
|
Anna
Orzech-Kunysz Karolina Słoczyńska
|
Listopad 2016
|
11.
|
Konkurs plastyczny“
Jesienny ludek”
|
Monika
Kolasa Izabela Rojek
|
Listopad 2016r.
|
12.
|
Konkurs plastyczny
“Kolory jesieni”
|
Katarzyna
Bień
|
Listopad 2016r.
|
13.
|
Szkolny Konkurs
Piosenki Angielskiej
|
Skit
K., Mazan K., Hamera A., Stachurska A.
|
Listopad 2016
|
14.
|
Konkurs plastyczny “
Mój przyjaciel Miś’’
|
M.
Kazimierska
|
Listopad 2016r.
|
15.
|
“św. s. Faustyna
Kowalska- apostołka Bożego Miłosierdzia”- religijny konkurs wiedzy
|
s.Anna,
Anna Stachurska, Katarzyna Bień
|
Listopad 2016r.
|
16.
|
“Szkolne opowieści z
morałem”- Konkurs literacki
|
Katarzyna
Mazan, Renata Kwiatkowska, Marta Łukasik
|
Listopad 2016r.
|
17.
|
Portret świętego mojego
patrona
|
ks.
Mirosław Martyna
|
Listopad 2016 r.
|
18.
|
Świąteczna kartka
Bożonarodzeniowa
|
Bańda
Danuta
|
Grudzień 2016r.
|
19.
|
Gminny Przegląd Kolęd i
Pastorałek
|
A.Stachurska,
K. Skit, s.Anna
|
Grudzień 2016r.
|
20.
|
Konkurs plastyczny “W
worku świętego Mikołaja”
|
Katarzyna
Bień
|
Grudzień 2016r.
|
21.
|
Turniej Mikołajkowy
|
Anna
Hamera ,Bożena Turek
|
Grudzień 2016r.
|
22.
|
I Szkolny Turniej Piłki
Siatkowej dla kl VI
|
R.Rolak
K.Tkaczyk-Tofil
|
Grudzień 2016r.
|
23.
|
Najlepsza klasa semestr
I- podsumowanie wyników nauczania i zachowania
|
opiekunki
SU - Katarzyna Mazan, Anna Stachurska, Karina Wójcik, Marta Łukasik
|
Styczeń 2017r.
|
24.
|
V Turniej Halowej Piłki
Nożnej
|
K.
Tkaczyk-Tofil
R.Rolak
|
Styczeń 2017r.
|
25.
|
I Turniej Gier i Zabaw
dla kl IV-VI
|
K.Tkaczyk-Tofil
R
Rolak
|
Styczeń 2017r.
|
26.
|
Konkurs plastyczny “
Zimowe opowieści”
|
Wychowawcy
klas 1-3
|
Luty 2017r.
|
27.
|
Konkurs “Dzień
bezpiecznego Internetu”
|
Anna
Orzech-Kunysz Karolina Słoczyńska
|
Luty 2017r.
|
28.
|
Konkurs na najciekawszy
wierszyk walentynkowy
|
Aneta
Kasprzyk
|
Luty 2017r.
|
29.
|
“Święte życie ks.
Marcina Popiela”- religijny konkurs wiedzy w 25 rocznicę śmierci
|
s.Anna,
Anna Stachurska, Katarzyna Bień
|
Luty 2017r.
|
30.
|
Konkurs plastyczny “
Witaminki dla chłopczyka i dziewczynki’’
|
Marzena
Kazimierska
|
Marzec 2017r.
|
31.
|
Ogólnopolski Konkurs Matematyczny
PANGEA
|
Beata
Majcher
|
Marzec 2017r.
|
32.
|
Najmilszy uczeń w
klasie
|
opiekunki
SU - Katarzyna Mazan, Anna Stachurska, Karina Wójcik, Marta Łukasik
|
Marzec 2017r.
|
33.
|
Najładniejsza kartka na
Dzień Kobiet
|
opiekunki
SU - Katarzyna Mazan, Anna Stachurska, Karina Wójcik, Marta Łukasik
|
Marzec 2017r.
|
34.
|
Konkurs Przeciwpożarowy
|
Leonard Starsiak
|
Marzec 2017
|
35.
|
Szkolny konkurs wiedzy
o Savoir Vivre “Obycie umila życie”.
|
Anna
Orzech-Kunysz Karolina Słoczyńska
|
Kwiecień 2017
|
36.
|
Szkolny Konkurs SUDOKU
|
Beata
Majcher
|
Kwiecień 2017r.
|
37.
|
Gminny Konkurs
Mitologiczny
|
R.Kwiatkowska,
R. Miśkiewicz, M. Łukasik KI. Mazan
|
Kwiecień 2017r.
|
38.
|
Rozwijanie zdolności i
pasji dzieci:
Gminny konkurs
ortograficzny - “ Mały Mistrz Ortografii”
|
Wychowawcy
klas 3
|
Kwiecień 2017r.
|
39.
|
“Mały Mistrz Matematyki
“
|
Wychowawcy
klas 3
|
Kwiecień 2017r.
|
40.
|
Gminny konkurs
informatyczny
|
wychowawcy
klas 1-3
|
Kwiecień 2017r.
|
41.
|
Gminny Konkurs
Mitologiczny
|
Renata
Kwiatkowska
Katarzyna
Mazan
Marta
Łukasik
Renata
Miśkiewicz
Katarzyna
Bień
|
Kwiecień 2017r.
|
42.
|
Konkurs Bezpieczeństwa
w ruchu drogowym
|
Leonard Starsiak
|
Kwiecień 2017
|
43.
|
III Turniej Gier i
Zabaw dla kl. I-III
|
R.
Rolak
K.
Tkaczyk - Tofil
|
Kwiecień 2017r.
|
44.
|
Szkolny Mam Talent
|
opiekunki
SU - Katarzyna Mazan, Anna Stachurska, Karina Wójcik, Marta Łukasik
|
Maj 2017r.
|
45.
|
Gminny konkurs
“Miłośnicy Przyrody”
|
Łucja
Kulibab
|
Maj 2017r.
|
46.
|
Klasowe konkursy
czytelnicze “Wędrówka z książką”
|
Wychowawcy
klas 1-3
|
Maj 2017r.
|
47.
|
Mała Olimpiada
Matematyczna
|
Wychowawcy
klas 3
|
Maj 2017r.
|
48.
|
Konkurs
recytatorsko-plastyczny “Mama”
|
Katarzyna
Bień
|
Maj 2017r.
|
49.
|
Gminne Prezentacje
“Angielski w scence i piosence”
|
K. Skit A. Hamera K. Mazan
|
Maj 2017r.
|
50.
|
“100 lat temu dzieci
widziały Maryję” -plastyczny konkurs religijny
|
s.Anna,
Anna
Stachurska
|
Maj 2017r.
|
51.
|
Kocham Cię Polsko
|
Renata
Kwiatkowska
Marta
Łukasik
Katarzyna
Bień
Renata
Miśkiewicz
Anna
Stachurska
s.
Anna Godek
|
Maj 2017r.
|
52.
|
Konkurs
czytelniczy “Godzina baśni”
|
Aneta
Kasprzyk
|
Maj 2017
|
53.
|
IV Szkolny Turniej
Badmintona
|
R.Rolak,
K.Tkaczyk-Tofil
|
Maj/Czerwiec2017r.
|
54.
|
Turniej Matematyczny
klas V
|
Beata
Majcher
|
Czerwiec 2017r.
|
55.
|
Hymn szkoły
|
opiekunki
SU - Katarzyna Mazan, Anna Stachurska, Karina Wójcik, Marta Łukasik
|
Czerwiec 2017r.
|
56.
|
Najlepsza klasa semestr
II- podsumowanie wyników nauczania i zachowania
|
opiekunki
SU - Katarzyna Mazan, Anna Stachurska, Karina Wójcik, Marta Łukasik
|
Czerwiec 2017r.
|
57.
|
Językowe wygibasy
|
Ewelina
Rygalska
|
Czerwiec 2017
|
58.
|
Konkursy z języka
niemieckiego - podsumowanie serii konkursów w ramach innowacji
|
Karina
Wójcik
|
Czerwiec 2017r.
|
59.
|
Konkurs wiedzy
religijnej dla klas II
|
s.Anna
Godek
|
Czerwiec 2017r.
|
60.
|
Gminne Igrzyska
Młodzieży Szkolnej w drużynowym tenisie stołowym, piłce siatkowej, piłce
nożnej, piłce koszykowej- dziewcząt i chłopców
|
Renata Rolak, Katarzyna Tkaczyk-Tofil
|
wg harmonogramu
|
61.
|
Gminne Igrzyska
Lekkoatletyczne
|
Renata Rolak, Katarzyna Tkaczyk-Tofil
|
Czerwiec 2017
|
62.
|
Gminne Igrzyska
Lekkoatletyczne
|
Leonard Starsiak
|
Czerwiec 2017
|