ODZNACZENIA DLA NAUCZYCIELI

Rok szkolny 2015/2016

 Trzy nauczycielki z naszej szkoły zostały uhonorowane odznaczeniami i medalami najbardziej zasłużonych. Uroczystość odbyła się 13 października 2015 roku w hotelu „Accademia” w Ostrowcu.

 

Srebrny  Krzyż za długoletnią służbę trafił do Anny Adamczyk, a Medal Komisji Edukacji Narodowej otrzymały Anna Hamera i Grażyna Krupa.


Rok szkolny 2014/2015

Odznaczeni nauczyciele 

Zespołu Szkół Publicznych w Szewnie

 

Dzień Edukacji Narodowej już za nami, ale wróćmy na chwilę do dnia 17 października 2014 roku, który w sposób szczególny zapisał się w pamięci wielu pedagogów.

Liczna grupa nauczycieli z Szewny pojawiła się w hotelu „Accademia”, gdzie zostali uhonorowani odznaczeniami i medalami najbardziej zasłużonych.

Złoty Krzyż za długoletnią służbę trafił do Danuty Bańdy i Mirosławy Mansz, Srebrny do Izabeli Rojek i Marzeny Kazimierskiej, zaś Brązowy otrzymała Beata Majcher.

Medal Komisji Edukacji Narodowej za szczególne zasługi dla oświaty i wychowania dostała Renata Kwiatkowska.

 Powyższe odznaczenia są nadawane za szczególne zasługi w zakresie działalności dydaktycznej, wychowawczej i opiekuńczej oraz wzorowe i sumienne wykonywanie obowiązków wynikających z pracy zawodowej w służbie Państwa. Takie uhonorowanie jest niezwykle ważne i stanowi dowód na to, że kluczem do zawodowego sukcesu jest pasja i serce, które wkładamy w wykonywaną pracę.

Na uroczystości obecny był również Zastępca Wójta Gminy Bodzechów pan Roman Kaczmarski, który z dumą wręczył pracownikom róże wraz ze szczerymi gratulacjami.

Wszystkim odznaczonym nauczycielom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.


  Prowadzenie:  zespół redakcyjny