Konkursy i osiągnięcia uczniów


ROK SZKOLNY 2013/2014


ROK SZKOLNY 2012/2013
Powrót do stony głównej




ROK SZKOLNY 2016/2017

 

 

PIERWSZE PÓŁROCZE  ZA NAMI...


Nasi uczniowie biorą udział w realizacji  następujących innowacji:

 

1.     „Żyj zdrowo i wesoło”- zajęciaz edukacji zdrowotnej  w grupie dzieci 5-letnich, które prowadzi Pani Marzena Kazimierska.

 

2.     Nie bój się i pomóż mi przeżyć! to innowacja pedagogiczna z zakresu  nauki udzielania pierwszej  pomocy przedmedycznej w klasach 3a i3b, którą prowadzą panie: Elżbieta Oszczypała i Anna Pacia.

 

 

3.     DeutschNet – Niemiecki w sieci- w zajęciach, które prowadzi  pani Karina Wójcik uczestniczą uczniowie klas IV-VI

 

4.      „Książka moim przyjacielem”, to zajęcia czytelnicze z elementami biblioterapii, a uczęszczają na nie dzieci uczestniczące w zajęciach świetlicowych.Zajęcia prowadzi pani: Aneta Kasprzyk

 

 

5.     Innowację  pedagogiczną z wychowania fizycznego w kl. 4-6 „Młody Badmintonista prowadzi pani Renata Rolak

 

6.    W projekcie innowacyjnym  “Mały Mistrz” uczestniczą uczniowie kl. 2a i 3a. zajęcia prowadzą panie: Grażyna Krupa, Elżbieta Oszczypała, Katarzyna Tkaczyk- Tofil oraz Renata Rolak.

 

 

7.    Ocenianie w Dialogu (OWD): Uczeń – Nauczyciel – Rodzic. Innowacją pedagogiczną zostały objęte klasy 1 -6 na wszystkich zajęciach.

 

8.   Projekt, który ma na celu zwiększenie aktywności sportowej dzieci  z klas IV – VI  „Junior Sport” realizuje pani Katarzyna Tkaczyk- Tofil.

 

Nasza szkoła oferuje uczniom szeroki wachlarz zajęć dodatkowych, bo aż 62 godziny tygodniowo. Zajęcia  te  zapewniają wszechstronny rozwój, odkrywanie zainteresowań i talentów każdego dziecka  oraz pomoc w pokonywaniu trudności.

 

Oprócz tych zajęć prowadzonych jest tygodniowo 78 godzin zajęć  specjalistycznych: logopedycznych, rewalidacyjnych i korekcyjno-kompensacyjnych.


Nasi uczniowie w pierwszym półroczu brali udział w wielu konkursach zajmując wysokie miejsca.

W  powiatowym etapie XII  Przeglądu Pieśni Patriotycznych i Legionowych

 

Maja Gierada z kl. 3a zdobyła wyróżnienie.

Blanka Trzcińskaz klasy 2azajęła III miejsce.

Maję przygotowała do konkursu pani Anna Stachurska, natomiast Blankę pani Grażyna Krupa.

 

Blanka Trzcińska w Gminnym  Przeglądzie Kolęd i Pastorałek oraz  Regionalnych eliminacjach do

23 Międzynarodowego Festiwalu Kolęd i Pastorałek im. ks. Kazimierza Szwarlika  zdobyła wyróżnienie.

Blankę przygotowała pani Grażyna Krupa.

 

Jędyka Zuzanna z kl. 6a zdobyła wyróżnienie w Powiatowym  Konkursie Recytatorskim. Zuzannę przygotowały panie: Renata Kwiatkowska i Renata Miśkiewicz.

W VI Gminnym Konkursie Piosenki Obcojęzycznej w Bodzechowie.

 

Julia Salamon z klasy 3c zajęła 3 miejsce

Wiktorię Sokół z kl. 6a zdobyła wyróżnienie.

Julię przygotowały do konkursu panie Bożena Turek i Anna Hamera, natomiast Wiktorięprzygotowała pani Anna Hamera

Uczennica  klasy 6a Katarzyna Kowalska zakwalifikowała się do etapu powiatowego Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego. Do konkursu  przygotowała Katarzynę pani Anna Hamera.

Panie:Katarzyna Tkaczyk –Tofil oraz Renata Rolak przygotowały uczniów do Powiatowych Sztafetowych Biegów Przełajowych.

 

Gajewski Dominik - 5b

Kryj Wiktor - 5b

Dryjas Kacper - 5b

Paw Kacper - 5b

Okleka Wiktor - 6a

Gajewski Mateusz - 6a

Rolecki Mateusz - 6a

Polak Bartosz - 6a

Kaczor Oskar - 6b

Mazur Przemysław - 6b

 

zajęli 3 miejsce.

Pani Renata Rolak przygotowała uczniów  do Finału Świętokrzyskich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Drużynowym Turnieju Badmintona w Zagnańsku. Uczniowie:

 

Rzepka Mateusz - 5a

Walczak Miłosz - 5a

zajęli 15 miejsce

 

Natomiast uczennice:

Skiba Dominika - 5a

Pająk Emilia - 5a

Balcerowska Roksana - 5a

zajęły miejsce 12.

W Powiatowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Drużynowym Tenisie Stołowym

 

Jedlikowska Justyna - 6b

Dąbrowska Iga - 6bzajęły 5 miejsce.

Uczennice przygotowały panie: Katarzyna Tkaczyk –Tofil oraz Renata Rolak

 

Nasi uczniowie uczestniczyli również w konkursach szkolnych m.in.:

 

·          “Mistrz ułamków zwykłych i dziesiętnych”

·         Piosenki Angielskiej

·          Przyrodniczym, Humanistycznym, Matematycznym

·         Na najpiękniejszą kartkę bożonarodzeniową w języku angielskim

·          Pięknego Czytania

 


 Najwyższą średnią w szkole  - 5,50 uzyskały uczennice:

 

z kl. 4b – Alicja Kubicka oraz z kl. 6a – Agnieszka Dziekan

 Najwyższą średnią ocen – 4,47  uzyskały klasy: 4a i 4b

Średnia ocen szkoły to – 4,28

Stypendium uzyskuje uczeń, który uzyskał średnią  5,20 oraz wyższą oraz wzorowe lub bardzo dobre zachowanie.

Do grona najlepszych w pierwszym półroczu roku szkolnego 2016/2017 należą:



Średnia
 

Zachowanie

Klasa

Nazwisko, Imię

4a

Żelazowski Mateusz

5,25

wzorowe

4b

Kubicka Alicja

5,50

wzorowe

4c

Michalska Natalia

5,25

wzorowe

5a

Pająk Emilia

5,33

wzorowe

6a

Dziekan Agnieszka

5,50

wzorowe

6a

Lepiarz Kinga

5,25

wzorowe

6b

Jedlikowska Justyna

5,33

wzorowe

6b

Siastacz Julia

5,33

wzorowe






Na uroczystych spotkaniach, które odbyły się 18 i 19 stycznia 2017r. pani   Dyrektor Małgorzata Turczyńska wręczyła listy gratulacyjne rodzicom  114 uczniów, którzy osiągnęli najlepsze wyniki w nauce.























































 




 

















 













 


 


 
























  Prowadzenie:  zespół redakcyjny