Zajęcia pozalekcyjne 

                

Zajęcia pozalekcyjne w roku szkolnym 2016/2017 

 

 

 

Poniedziałek

Lp.

Imię i nazwisko nauczyciela

Nazwa zajęć pozalekcyjnych

Klasa

Godziny

Sala

1.

Ewelina Barańska

Zespół wyrównawczy z edukacji polonistycznej

2c

7.55-8.40

6

2.

Anna Stachurska

Zajęcia rewalidacyjne

3c

12.40- 13.40

16

3.

Renata Rolak

“Młody Badmintonista”

V a

13.40-15.10

sala gimn/hala

4.

Katarzyna Tkaczyk Tofil

Junior Sport

4-6

14.30-16.00

hala/ orlik/ sala gimn.

5.

Katarzyna Tkaczyk Tofil

Piłka nożna

4-6

7.00-7.45

hala

6.

Izabela Rojek

Zajęcia plastyczne “Mały artysta”

gr3,4l

11.00-11.30

nr10

7.

Danuta Bańda

Zajęcia sportowo- ruchowe

0b

13.00-13.30

3

8.

Marzena Kazimierska

Innowacja “ Żyj zdrowo i wesoło’’

5 - latki

13.00- 13.30

9

9.

Bożena Turek

Zajęcia logopedyczne  

Ob

8.40-9.40

Gabinet logopedyczny

10.

Anna Hamera

Koło Języka Angielskiego

4b

7.15-7.50

7

11.

Katarzyna Skit

Konsultacje dla uczniów

4c, 5a

13.40-14.25

7

12.

Katarzyna Skit

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze

6b

14.35-15.20

7

13.

 

Anna Adamczyk

 

Koło artystyczne

 

1 b

 

7.55-8.40

 

pokój psychologa

 

 

 

 

 

 

14.

 

 

 

Mirosława Mansz

 

Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne

 

 

Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne

 

 

 

 

 

3b

 

 

5b, 6a

 

12:45-13:30

 

                           14:35-15:35

17

 

 

17

15.

 

16.

Marta Łukasik

 

Anna Pacia

 

 

Anna Pacia

Zajęcia rewalidacyjne

 

Koło matematyczne

 

 

Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne

 

2b

 

3b

 

4c

7.30- 8.40

 

12.45-13.30

 

13.35-14.35

17

 

12

 

12

 

 

 

Wtorek

 

 

Lp.

Imię i nazwisko nauczyciela

Nazwa zajęć pozalekcyjnych

Klasa

Godziny

Sala

 

 

1.

Anna Stachurska

Flażolety

5a

7.55-8.40

9

 

 

2.

Beata Majcher

Koło matematyczne

IV-VI

7.05-7.50

8

 

 

3.

Anna Stachurska

Zajęcia rewalidacyjne

6b

14.30-

15.30

5

 

 

4.

Izabela Rojek

Zajęcia ortofoniczne “ Gimnastyka buzi i języka”

gr3,4 l

11.00-11.30

nr10

 

 

5.

Elżbieta Oszczypała

Innowacja “Nie bój się i pomóż mi przeżyć! “

3a

12.45-13.30

14

 

 

6.

Bożena Turek

Zajęcia logopedyczne

6b

7.20-7.50

10

 

 

7.

s. Anna Godek

Koło misyjne

3a,b,c

12.45

-13.30

14

 

 

 

 

 

8.

Grażyna Krupa

Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne

4c

12.40-

13.40

świetlica

 

 

9.

Anna Orzech-Kunysz

Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne

1b

12.40-13.40

gabinet pedagoga

 

 

10.

Anna Orzech-Kunysz

Zajęcia rewalidacyjne

4c

11.30-11.40

gabinet pedagoga

 

 

11.

Marta Łukasik

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z j. polskiego

4c

13.40-    14.25

7

 

 

12.

Mirosława Mansz

Zespół dydaktyczno-wyrównawczy z edukacji polonistycznej

 

Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne

2b

 

 

5a

12:45-   13:30

 

14:35-  15:35

17

 

 

17

 

 

13

Anna Pacia

 

 

Anna Pacia

Zajęcia dydaktyczno - wyrównawcze

 

Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne

 

3b

 

4b

12.45 -13.30

 

13.35-14.35

12

 

 

12

 

 

14

ks. Mirosław Martyna

Koło biblijne

4a,b,c

6a

7.15-7.55

5

 

 

 

 


Środa

 

 

 

Lp

Imię i nazwisko nauczyciela

Nazwa zajęć pozalekcyjnych

Klasa

Godziny

Sala

 

 

1.

Łucja Kulibab

Koło przyrodnicze

6a i b

14.35- 15.20

7

 

 

2.

Renata Rolak

Zajęcia rewalidacyjne

0 b

14.00-

15.00

3

 

 

3.

Karina Wójcik

Zajęcia rewalidacyjne

2c

7.45- 8.45

9

 

 

4.

Karina Wójcik

 

Spotkania z Samorządem Uczniowskim (wg harmonogramu)

4-6

10.40- 11.25

9

 

 

5.

Karina Wójcik

koło języka niemieckiego w ramach innowacji “DeutschNet-Niemiecki w sieci” (1 X 2016-31 V 2017)

5a

14.35- 15.20

7

 

 

6.

Izabela Rojek

Zajęcia plastyczne “ Mały artysta”

gr3,4l

11.00-11.30

nr10

 

 

7.

Elżbieta Oszczypała

Koło matematyczne

3a

12.45-13.30

14

 

 

8.

Marzena Kazimierska

Zajęcia plastyczne “ Mały plastyk’’

gr4,5l

7.30- 8.00

9

 

 

9.

Bożena Turek

Zajęcia artystyczne

3c

12.45-13.30

10

 

 

13.

s.Anna Godek

Podstawy gry na gitarze

V

14.35

-15.20

14

 

 

14

Grażyna Krupa

Ewelina Rybusińka

Szewnianeczki

2a

12.45-

13.30

13

 

 

15

Ewelina Rygalska

Zajęcia logopedyczne

1a

7.25-7.55

gab. log

 

 

16

Anna Stachurska

Spotkania z Samorządem Uczniowskim wg. harmonogramu

4-6

 

9

 

 

17

Katarzyna Mazan

Zajęcia dydaktyczno - wyrównawcze z języka polskiego

5

13.40-14.25

8

 

 

18

Marta Łukasik

Koło dziennikarskie

5a,6b

7.00-7.45

2

 

 

 

 

 

 

 

20

 

 

 

 

 

Mirosława Mansz

Zajęcia rewalidacyjne

 

 

 

 

Koło polonistyczne

 

 

2b

 

 

 

 

2b

12.45-13.30

 

 

 

12:45-13:30

9

 

 

 

 

17

 

 

Czwartek

Lp.

Imię i nazwisko nauczyciela

Nazwa zajęć pozalekcyjnych

Klasa

Godziny

Sala

1.

Anna Stachurska

Zespół wokalny “Nutki”

4abc

13.40- 14.25

1

2.

Łucja Kulibab

Zespół dydaktyczno- wyrównawczy z przyrody

4c

7.55- 8.40

9

3.

Ewelina Barańska

Kółko czytelnicze

2c

12.45-13.30

6

4.

Beata Majcher

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z matematyki

4abc

13.40-14.25

5

5.

Renata Rolak

Zajęcia rewalidacyjne

V a

14.25-15.25

15

6.

Leonard Starsiak

Koło informatyczne

IV-VI

14.35-15.20

2

7.

Karina Wójcik

Zespół taneczny TopDance

4-6

14.35-15.20

s.gimnastyczna

8.

Mirosława Mansz

 Zespół dydaktyczno-wyrównawczy z edukacji matematycznej           

 

Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne                                                                                                                                                                                                                                                                   

 2b  

 

6b                                       

12:45-13:30                               

 

14:35-15:35

17 

 

17                                        

9.

Danuta Bańda

Mały artysta- zajęcia plastyczne

0b

12.45-13.30

3

10.

Elżbieta Oszczypała

Zespół dydaktyczno-wyrównawczy

3a

12.45-13.30

14

11.

Marzena Kazimierska

Innowacja “ Żyj zdrowo i wesoło’’

5-latki

13.00- 13.30

9

12.

Bożena turek

Zajęcia logopedyczne

6b

7.20-7.50

10

13.

Anna Hamera

Koło Języka Angielskiego

6a

7.10 - 7.45

7

14.

Anna Adamczyk

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze

1 b

11.50-12.35

pokój psychologa

15

Grażyna Krupa

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze

 

2a

12.45-13.30

13

 

16.

Anna Orzech-Kunysz

Zajęcia edukacyjno-terapeutyczne “Ortograffti”

 

 

4c

7.55-8.40

2

17.

 

 

Anna Orzech-Kunysz

 

 

 

 

 

4c

 

 

12.40-13.40

 

 

gabinet pedagoga

 

 

18.

 

Anna Pacia

 

 

 

Innowacja “Nie bój się i pomóż mi przeżyć!”

 

 

3b

 

 

 

12.45-13.30

 

 

12




Piątek

Lp.

Imię i nazwisko nauczyciela

Nazwa zajęć pozalekcyjnych

Klasa

Godziny

Sala

1.

Renata Rolak

Zajęcia rewalidacyjne

V a

9.40-10.40

pokój pedagog

2.

Karina Wójcik

Zajęcia rewalidacyjne

2c

12.35-13.35

9

3.

Monika Kolasa

Zajęcia taneczne

gr3,4l

11.00-11.30

10

4.

Katarzyna Bień

Zabawy z angielskim

1a,1b

12.45-13.30

15

5.

Katarzyna Bień

Koło języka angielskiego

4a

15.15-16.00

świetlica

6.

Bożena Turek

Zespół wyrównawczy

3c

11.50-12.35

10

7.

Bożena Turek

Zajęcia logopedyczne

3c

12.35-13.35

10

8.

Anna Hamera

Koło Języka Angielskiego

4b

7.15- 7.50

5

9.

Anna Hamera

Dzieciaki the Beściaki

4b

13.40 - 14.25

13

10.

Katarzyna Skit

Koło Języka Angielskiego

5a

13.40-14.25

7

11.

Anna Orzech-Kunysz

Zajęcia rewalidacyjne

4c

8.40-9.40

gabinet peogdaga

12.

Katarzyna Mazan

Zajęcia kulturowe

4a

7.55-8.40

9

13

Anna Pacia

Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne

3b

7.40-8.40

gabinet logopedyczny

14

ks. Mirosław Martyna

Koło misyjne

4a,b,c

6a

7.15-7.55

6


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 

 


 

 

 

 


 

 

 

  Prowadzenie:  zespół redakcyjny