Dyżury nauczycieli

Terminy konsultacji nauczycieli z rodzicami

w roku szkolnym 2016/2017

 

 

Lp.

Imię i nazwisko nauczyciela

Dzień tygodnia

Godzina

Miejsce

1

Renata Miśkiewicz

wtorek

9.00

pokój nauczycielski

2.

Elżbieta Oszczypała

wtorek

9.45-10.30

pokój nauczycielski

3.

Anna Stachurska

wtorek

10.40-11.25

pokój nauczycielski

4.

Marzena Kazimierska

wtorek

10.00- 10.30

świetlica szkolna

5.

Grażyna Krupa

piątek

10.00-10.30

pokój nauczycielski

6.

Danuta Bańda

wtorek

czwartek

10.45-11.15

11.00-11.30

pokój nauczycielski

7.

Łucja Kulibab

poniedziałek

11.50- 12.35

pokój nauczycielski

8.

Ewelina Barańska

wtorek

10.40-11.25

pokój nauczycielski

9.

Bożena Turek

czwartek

10.40- 11.25

pokój nauczycielski

10.

Beata Majcher

piątek

9.45-10.30

pokój nauczycielski

11.

Monika Koalsa

piątek

10.45-11.15

sala nr 10

12.

Izabela Rojek

piątek

10.45- 11.30

sala nr 10

13.

Renata Rolak

czwartek

11.50-12.35

pokój nauczycieli wychowania fizycznego

14.

Anna Adamczyk

wtorek

9.45-10.30

pokój nauczycielski

15.

Katarzyna Tkaczyk Tofil

poniedziałek

10.40-11.25

pokój nauczycieli wychowania fizycznego

!6

Anna Pacia

wtorek

9.45-10.30

pokój nauczycielski

17.

Leonard Starsiak

poniedziałek

10.40-11.25

Pokój n li WFu

18.

Karina Wójcik

wtorek

9.45-10.30

pokój nauczycielski

19.

Katarzyna Bień

czwartek

11.50-12.35

świetlica

20.

Anna Hamera

piątek

10.45 - 11.20

pokój nauczycielski

21.

Katarzyna Skit

środa

8.50-9.35

pokój nauczycielski

22.

s.Anna Godek

środa

14.35-15.20

sala 14

23.

Ewelin Rygalska

poniedziałek

11.50- 12.25

Gabinet logopedyczny

24.

Renata Kwiatkowska

środa

8.50-9.35

pokój nauczycielski

25.

Marta Łukasik

poniedziałek

8.50-9.35

pokój nauczycielski

26.

Katarzyna Mazan

czwartek

9.45-10.30

pokój nauczycielski

27.

Mirosława Mansz

wtorek

13:40- 14:25

sala numer17

28.

Mirosław Martyna

piątek

9.45-10.30

pokój nauczycielski

 

 

  Prowadzenie:  zespół redakcyjny